Osiemnastu nauczycieli naszej szkoły z tytułami Innowacyjnych Ekspertów Edukacyjnych!

Każdego roku Microsoft wybiera ekspertów spośród innowacyjnych nauczycieli na całym świecie. Nauczyciele ci są częścią ekskluzywnej globalnej społeczności, która toruje swoim innym przykładem i doświadczeniem drogę do dzielenia się pomysłami, wypróbowywania nowych metod pracy i uczenia się od siebie nawzajem.

Jesteśmy bardzo dumni, że w naszej szkole tytułami Microsoft Innovative Educator Expert na rok szkolny 2021-2022 zostało wybranych aż osiemnastu nauczycieli. Jest to największa grupa w całym kraju. Są to:

1. Anna Adamczak
  2. Renata Albrecht-Buda
  3. Lucyna Bernaczyk
  4. Marzena Dach – Kolanko
  5. Aneta Gorgoń – Matera
  6. Krzysztof Hałas
  7. Marlena Jarczewska
  8. Anna Król – Pawelska
  9. Renata Kurasińska
  10. Marzena Lemańska
  11. Izabella Michalak
  12. Anna Mieleszczuk – Albrecht
  13. Justyna Napierała
  14. Grzegorz Piątas
  15. Dariusz Stachecki
  16. Magdalena Wartel
  17. Joanna Witczak
  18. Wioleta Żurawska – Kozłowska

W liście gratulacyjnym, który otrzymał każdy z ekspertów czytamy:

You have been chosen as an MIE Expert because you are self-driven, passionate about your work, have true collaborative spirit, and strive to inspire students with outside-the-box thinking on technology in education. We appreciate your resourcefulness and entrepreneurial spirit. As agents of change, you have achieved excellence in education, using technology and social media. We are grateful for the opportunity to tap into your enthusiasm and enable others to benefit from what is clearly your passion.

Nadanie tytułu Showcase School oraz tytuły MIEE dla tak licznej grupy nauczycieli naszej szkoły to ogromne wyróżnienie i potwierdzenie, że Trójka jest nie tylko krajowym, ale międzynarodowym liderem edukacyjnych przemian, nowoczesnego i aktywnego podejścia do edukacji.

Serdecznie gratuluję tego sukcesu. Dodam, że w tym gronie znajdują się nauczyciele, którzy otrzymali tytuł MIEE kilka lat z rzędu. Brawo!

Dariusz Stachecki