Od 4 maja uczniowie klas I-III wracają do szkoły.

Decyzją rządu od wtorku 4 maja do nauki stacjonarnej w szkole wracają uczniowie klas I-III szkół podstawowych na terenie całego kraju. W normalnym trybie funkcjonować w naszej szkole będzie świetlica. Wydawanie obiadów przewidujemy od czwartku 6 maja.

Uczniowie pozostałych klas do 14 maja uczą się zdalnie, czyli z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Od poniedziałku 17 maja planowany jest powrót do nauki stacjonarnej w szkole uczniów klas IV-VIII w tzw. systemie hybrydowym (50 procent / 50 procent). Podział, według którego dzieci będą uczęszczały w maju do szkoły przedstawimy w odrębnym komunikacie.

Jeśli sytuacja epidemiczna w kraju nie ulegnie pogorszeniu, od 31 maja do szkoły w normalnym trybie wrócą wszyscy uczniowie.

Wytyczne MEiN, MZ i GIS dla klas I-III szkół podstawowych (aktualizacja 4.05.2021 r.)