NWW 2021-2022

Ubezpieczenie NWW na rok szkolny 2021 / 2022

Rekomendacje Rady Rodziców

Szanowni Państwo,
każdego roku rekomendujemy Państwu firmę ubezpieczeniową do zawarcia dobrowolnego ubezpieczenia NNW dla dziecka.

Ubezpieczenie to jest całkowicie dobrowolne, co oznacza, że mają Państwo prawo nie korzystać z naszej rekomendacji. Z reguły jednak oferty, jakie otrzymujemy na ręce Rady Rodziców są skalkulowane na większą grupę osób, co skutkuje obniżeniem kosztów takiej polisy.

Decyzję pozostawiamy Państwu.

Wśród ofert, jakie wpłynęły do RR wybraliśmy naszym zdaniem najkorzystniejsze, a chcąc dać Państwu możliwość wyboru i dopasowania warunków oferty do swoich potrzeb,  proponujemy w tym roku więcej niż jedna firmę:

1. Oferta firmy GENERALI

Informujemy, że w roku szkolnym 2021/2022 zakup ubezpieczenia NNW możliwy jest za pośrednictwem dedykowanego dla naszej placówki linku:

Oferta ubezpieczenia została przygotowana przez Bezpieczny.pl przy współpracy z Generali Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Rodzic ma możliwość wyboru jednego z kilku dostępnych wariantów ubezpieczenia, a korzystając z dedykowanego dla naszej placówki linku otrzyma 10% rabatu na każde dziecko. Dodatkowo, w ramach jednego zakupu, jest możliwość ubezpieczenia dzieci od 4 miesiąca życia.

UWAGA: Rodzice, którzy w zeszłym roku skorzystali z oferty Bezpieczny.pl przed zakończeniem ochrony ubezpieczeniowej otrzymają powiadomienia o możliwości kontynuacji umowy ubezpieczenia (wiadomość e-mail i SMS) z zachowaniem 10% zniżki.

W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu z Opiekunem naszej placówki

Błażej Górny

blazej.gorny@blegs.pl

2. Oferta firmy NAU SA