NOK od kuchni

10 maja dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z klas IIa i IIc odwiedziły Nowotomyski Ośrodek Kultury. Była to jednak wizyta inna niż wszystkie, ponieważ tym razem zwiedziliśmy NOK od kuchni. Dzięki uprzejmości Pani dyrektor, mogliśmy zajrzeć do wszystkich sal, w których odbywają się zajęcia i warsztaty. Na sali baletowej spróbowaliśmy swoich sił w tańcu przed lustrem, a sala widowiskowa stała się na chwilę miejscem artystycznych popisów naszych Świetlików. Zajrzeliśmy też za kulisy i policzyliśmy wszystkie krzesła na widowni.

Zwiedziliśmy salę ślubów, pracownie witrażu i plastyczne, a także pokój, w którym odbywają się sesje rady miejskiej. Pani dyrektor opowiedziała nam o działalności Ośrodka oraz o różnych formach zajęć dla dzieci w każdym wieku. Na pamiątkę spotkania Świetliki otrzymały gadżety z logo NOK-u oraz słodkie upominki.

Bardzo dziękujemy Pani Beacie za poświęcony nam czas, miłą atmosferę i podzielenie się swoimi doświadczeniami na stanowisku dyrektora Ośrodka Kultury.

Kinga Walla