„Niech żyje bal…” – karnawał w klasach edukacji wczesnoszkolnej

Bal karnawałowy, to niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni czas. W ostatnich dniach przed feriami, z sal lekcyjnych klas edukacji wczesnoszkolnej dobiegały muzyka i śmiech radosnych dzieci.

Na szkolnych korytarzach można było spotkać przedstawicieli przeróżnych zawodów, urocze zwierzątka, piękne księżniczki, zjawiskowe wróżki, dzielnych superbohaterów, sławnych sportowców i wiele innych barwnych postaci znanych ze świata książek, komiksów, kreskówek i filmów. Wychowawczynie wraz z uczniami zadbały o piękny wystrój sal. Wśród dekoracji nie mogło zabraknąć konfetti, serpentyn, kolorowych baloników, czy dyskotekowego oświetlenia. W przerwach między tańcem, zabawami muzycznymi i quizami, uczniowie regenerowali siły zajadając się przygotowanymi na tę okazję smakołykami. Kilkugodzinna zabawa dostarczyła dzieciom wielu pozytywnych emocji i pozostawiła w ich pamięci moc pięknych wspomnień.

Wychowawczynie klas edukacji wczesnoszkolnej