Nie głosuj, wspieraj!

Nasza szkoła, nauczyciele oraz dyrektor zostali nominowani przez uczniów i rodziców do nagrody w Plebiscycie Edukacyjnym 2023 prowadzonym przez „Głos Wielkopolski”. To z pewnością dla nas wyróżnienie i zaszczyt. Cieszymy się, że nasza praca jest dostrzegana i doceniana. Dziękujemy!

Jednak pragnę zwrócić uwagę, że plebiscyt ten ma charakter komercyjny, a oddanie głosu na szkołę, nauczycieli lub dyrektora wiąże się z płatną usługą. W związku z tym, zwracam się do wszystkich z Państwa z apelem o nie głosowanie na nas w tym plebiscycie. Zamiast tego prosimy o wsparcie akcji charytatywnej zorganizowanej na rzecz naszego byłego ucznia Macieja Łuczaka.

U Macieja rok temu zdiagnozowano mięśniaka. Chemioterapia, leczenie, operacje miesiąc temu się skończyły i wszyscy myśleli, że już jest wszystko na dobrej drodze. Jednak kilka dni temu przyszedł nawrót. Ten sam nowotwór zaatakował tę samą nogą. Zapadła decyzja o amputacji.

Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zrobili już pierwszy krok wysłaliśmy Maciejowi zdjęcia z serduszkami i laurki. Teraz potrzebne jest wsparcie finansowe. Zbiórka organizowana jest pod adresem: https://www.siepomaga.pl/maciej-luczak

Każdy SMS, każde wsparcie jest na wagę złota! Pomóżmy Maciejowi!

Dariusz Stachecki