„Najpiękniejsza Kartka Bożonarodzeniowa”

W dniu 12.12.2023 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu plastycznego o tematyce świątecznej, pt.: „Najpiękniejsza kartka Bożonarodzeniowa”, zorganizowanego w naszej szkole z okazji Świąt Bożego Narodzenia. W konkursie wzięło udział 60 dzieci z  klas I- VIII. Dzieci wykazały się kreatywnością i pomysłowością w tworzeniu przepięknych dzieł, które można podziwiać na wystawie przed świetlicą szkolną.

Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ każda z prac była wyjątkowa i niepowtarzalna. Postanowiła wyróżnić prace następujących uczestników konkursu:

I miejsce – Helena Pawelec
II miejsce – Estera Stachowiak
III miejsce – Aleks Wartel

Wyróżnienia:

Nikodem Kniat

Klasy IV-VIII

I miejsce – Joanna Sadowska
II miejsce – Aleksander Szymański
III miejsce – Robert Sarnecki

Wyróżnienia:

Emilia Andrzejewska

Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom, za udział w konkursie plastycznym. Gratulujemy wszystkim pomysłowości i kreatywności w tworzeniu tych przepięknych arcydzieł.

Honorata Bruździńska, Lidia Moncibowicz, Anna Wierkiewicz