Muzyczne powitanie wiosny

We wtorek 29 marca 2022r. w naszej szkole odbył się konkurs piosenki dziecięcej zatytułowany – „Wiosna, wiosna ach to Ty…” Konkurs miał charakter otwartego przeglądu, w którym wzięły udział wszystkie klasy edukacji wczesnoszkolnej. Jury w składzie: pani Marzena Dach- Kolanko, pan Piotr Witczak oraz przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego oceniali śpiew, dobór repertuaru, jego wartość artystyczną, choreografię oraz kostiumy.

Na szkolnej scenie zrobiło się barwnie i kolorowo. Wykonywane przez całe klasy, zespoły oraz pojedynczych solistów wiosenne utwory zachwyciły jurorów.  Występ dał możliwość odkrycia prawdziwych talentów wokalnych. Na zakończenie przeglądu wszyscy uczestnicy zostali obdarowani pamiątkowymi dyplomami oraz upominkami.

Tym muzycznym akcentem dzieci klas I- III zakończyły tydzień obchodów Dnia Wiosny.

Organizatorzy: Alina Adamiak, Anna Mieleszczuk- Albrecht, Joanna Witczak