Moto Gwiazdory u Świetlików

W piątek 20 grudnia dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej odwiedzili wyjątkowi goście – Moto Gwiazdory z grupy motocyklowej Waleczne Wilki. Jak na prawdziwe Gwiazdory przystało, nasi goście ubrani byli w świąteczne kurtki i czapki. Radości było co niemiara, tym bardziej, że przybycie Gwiazdorów do samego końca było dla dzieci niespodzianką. Świetliki otrzymały wspaniałe prezenty – dla każdego znalazła się paczuszka ze słodkościami, a cała grupa otrzymałam gry planszowe do wspólnej zabawy podczas zajęć świetlicowych.

Pierwszaki odwdzięczyły się wykonanymi przez siebie ozdobami świątecznymi, zapakowanymi we własnoręcznie udekorowane torebki prezentowe. Spotkanie z Moto Gwiazdorami zakończyliśmy wspólnym, pamiątkowym zdjęciem. Bardzo dziękujemy za wspaniałą niespodziankę, łakocie i prezenty!

Kinga Laskowska-Szofer