Mistrzostwa Powiatu w Unihokeju

Kolejny raz nasi uczniowie rocznika 5-6 klasa rozegrali turniej o awans do Mistrzostw Rejonu w Unihokeju. Zawody zostały rozegrane 29 października w naszej hali widowiskowo – sportowej. Do turnieju zgłosiło się siedem zespołów : SP nr 1, SP nr 2, SP nr 3 z Nowego Tomyśla oraz szkoły podstawowe z Opalenicy, Wąsowa, Przyprostyni i Chmielinka. W wyniku losowania zespoły zostały podzielone na dwie grupy, w których toczyły się pojedynki „każdy z każdym” o wyjście z grupy. Nasi chłopcy rozegrali pięć spotkań i ulegli w finale tylko zespołowi z SP nr 1 z Nowego Tomyśla po rzutach karnych. Miejsce trzecie zajęła Szkoła Podstawowa z Chmielinka przed zespołem z Opalenicy.

Nasi medaliści to: Maksymilian Matusiak, Maciej Myszczyszyn, Kacper Marciniak, Konrad Tobys, Igor Tatarski, Rafał Tomczak, Karol Figielski, Łukasz Kuster, Konrad Musiał, Mateusz Wiśniewski, Maksymilian Murawski i Wojciech Galas. Wielkie brawa dla całego zespołu i duże podziękowania za pomoc w przygotowaniu drużyny dla Piotra Witczaka.

PS – przegraliśmy awans z ubiegłorocznymi wicemistrzami województwa wielkopolskiego.