Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

W dniu 7.11.2017 odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej oddziałów gimnazjalnych. Udział w zawodach wzięło dziewięć drużyn reprezentujących szkoły: Zbąszyń, Wąsowo, Lwówek, Opalenica, Chrośnica, Boruja Kościelna, Bukowiec, Michorzewo, Nowy Tomyśl.

Awans do rozgrywek rejonowych wywalczyli  nasi uczniowie Szkoły podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu. W finale pokonali zespół z Borui Kościelnej, który zajął II miejsce przed zespołem ze Lwówka. Uczniowie SP3  podczas turnieju nie przegrali żadnego meczu. Dziękuję całej drużynie za zaangażowanie i gratuluję zwycięstwa!

Przedstawiamy cztery najlepsze drużyny turnieju:

1. Nowy Tomyśl
  2. Boruja Kościelna
  3. Lwówek
  4. Opalenica

Skład zespołu: Bartol Bartosz, Gendera Miłosz, Grześkowiak Adrian, Klekociński Jakub, Klimczak Jakub, Magdans Kasper, Masztalerz Michał, Nolka Adrian, Ratajczak Mateusz, Uryzaj Adrian, Wilkoszarski Andrzej.

Piotr Witczak, Maciej Pilz