Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców

15.12.2022r w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 3 odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej Dziewcząt i Chłopców. Do rozgrywek przystąpiło 5 zespołów. Turniej został rozegrany systemem ” każdy z każdym” w poszczególnych kategoriach.

Drużyna dziewcząt w składzie Śron Patrycja, Kaciczak Maja, Kuraś Aleksandra, Ludwiczak Amelia, Waberska Wiktoria, Zborała Alicja, Kujbida Olga, Maciejewska Julia, Marcinkowska Zofia, Musiał Maja zajęła pierwsze miejsce w turnieju. Sukces dziewcząt powielili chłopcy, którzy również uplasowali się na pierwszym miejscu. Skład zwycięskiej drużyny: Dominiak Nikodem, Abramowski Kacper, Wartel Mikołaj, Weymann Kacper, Duszak Jakub, Wiśniewski Mateusz, Lipski Dawid, Zasępa Wojciech, Hdeshynskyi Artem.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej walki i życzymy sukcesów w kolejnym etapie rozgrywek.