Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt

18.01.2023r w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 odbyły się Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej Dziewcząt, kategoria Igrzyska Dzieci.  Do rozgrywek przystąpiły   4 zespoły: Szkoła Podstawowa nr 1, Szkoła Podstawowa nr 2, Szkoła Podstawowa nr 3 oraz Szkoła Podstawowa w Bukowcu. Turniej został rozegrany systemem ” każdy z każdym”.

Drużyna dziewcząt w skladzie: Gniadek Maria, Jędrzejczak Maja, Kędzia Blanka, Kowala Kornelia, Łangowicz Natalia, Framska Natasza, Woźniak Agata, Bimkiewicz Weronika, Lewandowska Martyna, Napierała Alicja, Terlecka Zuzanna, Tomczak Natalia, Zasępa Natalia, Weymann Maja wywalczyła drugie miejsce . Dziewczęta zakwalifikowały się do dalszego etapu rozgrywek na poziomie  powiatu nowotomyskiego.

Wszystkim zawodniczkom gratulujemy sportowej walki i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Życzkowska