Mistrzostwa Gminy Nowy Tomyśl w Koszykówce Dziewcząt

25 marca br. odbyły się Mistrzostwa Gminy Nowy Tomyśl w Koszykówce Dziewcząt. W turnieju uczestniczyły trzy zespoły : – Szkoła Podstawowa nr 1,  I Akademicka Szkoła Podstawowa, Szkoła Podstawowa nr 3.
Zawody zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym”,  Reprezentacja naszej szkoły zdobyła 1 miejsce.

Skład zwycięskiego zespołu: Joanna Bąk, Zuzanna Beszterda, Weronika Bimkiewicz, Antonia Ciesielska, Blanka Kędzia, Kornelia Kowala, Olga Kujbida, Julia Maciejewską, Patrycja Śron, Zuzanna Terlecka, Wiktoria Waberska, Natalia Zasępa, Alicja Zborała. Zwyciężając, dziewczęta 28 marca reprezentowały naszą gminę w Mistrzostwach Powiatu Nowotomyskiego w Koszykówce w kategorii Igrzyska Dzieci. Po zaciętym i wyrównanym meczu uległy Szkole Podstawowej z Opalenicy. Wynik spotkania 66 : 65.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

Izabela Baranowska, Grażyna Życzkowska