Mikołajkowe warsztaty pierniczkowe

6 grudnia okazał się dla klasy 1d kolorowy, pachnący cynamonem i słodki od lukru, a to za sprawą wspaniałego prezentu jaki Dzieci otrzymały od Mikołaja. A było to tak… Weszliśmy do sali i od razu zauważyliśmy, że z naszej czerwonej, wykończonej białym futerkiem skarpeti coś wystaje. W środku znaleźliśmy zaproszenia na Mikołajkowe

Warsztaty Pierniczkowe. Ależ to była radość! Do restauracji Nowy Czas dotarliśmy punktualnie na 10:30. Na Dzieci czekały pierniczki, lukier, barwniki, koraliki i tęczowe posypki – w tle świąteczne przeboje i mikołajowe czapeczki. Udekorowane przez Uczniów gwiazdki, serduszka, choineczki i inne cuda wyglądały jak małe dzieła sztuki.

To był przemiły, radosny czas, który wprowadził nas w bardzo świąteczny nastrój.

Malwina Paszke