Międzynarodowy Dzień Tańca

Dnia 29.04.2021 roku, klasy 1-3 świętowały Międzynarodowy Dzień Tańca. Wspólna zabawa odbiegała od standardowych zabaw tanecznych na hali gimnastycznej, ponieważ odbyła się zdalnie. Dla dzieci stworzona została prezentacja z propozycjami muzycznymi. Uczniowie mogli dzięki niej poznać rodzaje tańców z przeróżnych regionów świata, a także poćwiczyć umiejętności rytmiczne oraz swobodnie potańczyć np. zumbę.

To była świetna forma zabawy, która rozruszała dzieci w tym trudnym okresie pandemii i konieczności częstego siedzenia przed komputerem. Co ciekawe, każdy miał możliwość wysłania kilkusekundowego filmu, ukazującego jak świętuje Międzynarodowy Dzień Tańca. Uczestnicy bardzo chętnie skorzystali z tej propozycji i pokazali jak dobrze potrafią bawić się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, ukazującego naszych świetnych tancerzy.

Zapraszamy do obejrzenia prezentacji

Organizator Paulina Lisek