Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia

W dniu 17 listopada 2023 roku, w naszej szkole obchodzony był Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia. Jest to święto, które ma na celu promowanie umiejętności matematycznych u uczniów w wieku szkolnym, zwłaszcza w zakresie tabliczki mnożenia.

Tabliczka mnożenia jest podstawowym narzędziem matematycznym, które pomaga uczniom w nauce operacji mnożenia. Poprzez naukę i zapamiętywanie tabliczki mnożenia, dzieci rozwijają swoją umiejętność liczenia i szybkości w rozwiązywaniu prostych działań matematycznych. Jest to kluczowy krok w ich rozwoju matematycznym i przygotowuje je do bardziej zaawansowanych działań matematycznych w przyszłości.

Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 3 ma na celu uwrażliwienie na konieczność regularnej nauki i powtarzania tabliczki mnożenia. W tym dniu nauczyciele i uczniowie skupią się na aktywnościach, które pomogą lepiej zrozumieć i utrwalić tabliczkę mnożenia.

Międzynarodowy Dzień Tabliczki Mnożenia w klasach 3 był okazją do sprawdzenia wiedzy i umiejętności matematycznych wśród starszych kolegów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.  Wielu z nich wykazało się perfekcyjną znajomością tabliczki mnożenia i otrzymało Certyfikat Mistrza Tabliczki Mnożenia.

Nauczyciele klas trzecich