Ligowe wyścigi rzędów

24 lutego i 17 marca w ramach Ligi Sportowej „Trójki” zespół nauczycieli wychowania fizycznego zorganizował i przeprowadził wyścigi rzędów. Uczniowie rywalizowali ze sobą w prostych konkurencjach sprawnościowych i technicznych. Były biegi, skoki przez przeszkody oraz rzuty różnymi przedmiotami do celu. Przydała się też umiejętność kozłowania piłki, prowadzenia jej nogą i kijem do unihokeja.

Wśród uczniów klas czwartych do wyłonienia zwycięzcy potrzebna byłą dogrywka wygrana przez klasę 4a. Drugie miejsce zajęła klasa 4c. Trzecie – klasa 4d, a czwarte – klasa 4b.

Pierwsze miejsce w klasyfikacji klas piątych i szóstych zdobyła klasa 5c zdecydowanie pokonując klasę 6a. Trzecie miejsce przypadło klasie 5a.

Wśród klas siódmych wystartowały dwie drużyny. Bezkonkurencyjna okazała się reprezentacja klasy 7d. Drugie miejsce zajął zespół 7a.

W zmaganiach klas ósmych najlepsi okazali się przedstawiciele klasy 8a, a tuż za nimi uplasowali się sportowcy z 8f. Trzecie miejsce wywalczyła klasa 8e. Na czwartym miejscu z taką samą ilością punktów znalazły się klasy 8c i 8d.