Konkurs plastyczny pt.: „Moje wymarzone wakacje”

„Niewiele do szczęścia potrzeba: trochę piasku, morza, nieba…” jak napisał Jan Izydor Sztaudynger. Każdy z nas czeka cały rok na wakacje, urlop, wczasy. Każdy z nas ma swoje marzenia wakacyjne. Jednym marzą się wakacje nad polskim morzem, innym wypoczynek pod palmami. Niektórzy z nas wędrują po górskich szlakach, a jeszcze inni spędzają letni czas pod namiotem na obozie harcerskim.

Zaprosiliśmy uczniów klas I-III, by podzielili się z nami swoimi wakacyjnymi marzeniami, przedstawiając je w formie plastycznej. Dziecięca wyobraźnia i aktywność twórcza nie zawiodły. Prace zostały wykonane wieloma technikami plastycznymi, były ciekawe, pomysłowe, kolorowe, a co najważniejsze opowiadały o dziecięcych marzeniach.

Oceniając prace organizatorzy brali pod uwagę: zgodność z tematem, samodzielność wykonania oraz ogólne wrażenie artystyczne.

Nagrodzono następujące osoby:

I miejsce- Kamil Wieczorek klasa 1d
II miejsce- Amelia Małycha klasa 1c
III miejsce- Katarzyna Gnitecka klasa 1c

I miejsce- Maja Rogalska klasa 2b
II miejsce- Emilia Andrzejewska klasa 2b
III miejsce- Aleksander Szymański klasa 2a

I miejsce- Laura Helińska klasa 3b
II miejsce- Michał Bielecki klasa 3c
III miejsce- Mia Judek klasa 3c

Wyróżnione prace

Kalina Flak klasa 1b
Ksawery Łochowicz klasa 2d
Lena Janelt klasa 2d

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy i życzymy niezapomnianych wakacji!

Honorata Bruździńska, Sonia Halasz, Karolina Nowaczyk