Konkurs plastyczny „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa” rozstrzygnięty

W czwartek 8 lutego został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Plastyczny „Najpiękniejsza Maska Karnawałowa”. Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów kreatywności, pielęgnowanie tradycji karnawałowych, a także doskonalenie poznanych w szkole technik plastycznych. Nagrody zostały przyznane w trzech kategoriach, a mianowicie wśród uczniów klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Jury oceniające wzięło pod uwagę takie aspekty wykonania pracy jak staranność, dokładność, pracochłonność no i oczywiście pomysłowość, która wśród tak młodych „artystów” nie zna granic, a także końcowe wrażenia estetyczne.

Laureatami konkursu zostali następujący uczniowie:

Klasy 1
I miejsce – Wiktor Poprawski kl. 1d
II miejsce – Zofia Szymankiewicz kl. 1d
III miejsce – Blanka Sroka kl. 1a

Klasy 2
I miejsce – Hanna Kaczmarek kl. 2c
II miejsce – Gabriela Michalak kl. 2c
III miejsce – Oliwia Nowaczyk kl. 2b

Klasy 3
I miejsce – Adrianna Kaszkowiak kl. 3d
II miejsce – Bogna Świtała kl. 3d
III miejsce – Zofia Piątas kl. 3c

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki, a laureaci atrakcyjne nagrody rzeczowe, które pozwolą im dalej rozwijać pasje plastyczne. Nagrody zostały ufundowane przez Szkolną Radę Rodziców.
Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i udział w konkursie. Życzmy dalszych sukcesów.

Magdalena Plura, Danuta Reiman, Ewelina Bańkowska