Konkurs plastyczny „MÓJ PRZYJACIEL KOT.”

17 lutego, od ponad  dziesięciu lat, obchodzony jest Światowy Dzień Kota. To święto wszystkich naszych kocich pupili, jak również właścicieli i wielbicieli kotów. Z tej okazji 24 lutego, po raz kolejny w naszej szkole, odbył się konkurs plastyczny zatytułowany: „MÓJ PRZYJACIEL KOT”

Zadaniem uczestników było wykonanie pomysłowej, kreatywnej pracy, przedstawiającej postać kota. W przeciągu godziny na kartkach dzieci pojawiały się sympatyczne futrzaki, dachowce, kiciusie, wąsacze, kociątka. Wielu z uczestników prezentowało swoje własne koty, bez których, jak sami mówili świat nie byłby tak piękny.
Nagrody przyznano następującym uczestnikom:

Klasa I:

1 miejsce – Bruno Szott kl. 1b
2 miejsce – Maja Nowicka kl. 1a
3 miejsce – Natalia Matysiak kl. 1b
Wyróżnienie – Bianka Rumanowska kl. 1d

Klasa II:

1 miejsce – Joanna Wuttke kl. 2b
2 miejsce – Oliwia Furmańczyk kl. 2b
3 miejsce – Amelia Kaczor kl. 2c
Wyróżnienie – Antonina Majka Wesoła kl. 2e

Klasa III:

1 miejsce – Bianka Wiśniewska kl. 3a
2 miejsce – Marcel Maciejewski kl. 3a
3 miejsce – Wojciech Herbeć kl. 3d
Wyróżnienie – Oliwia Ceyza kl. 3d

Małym artystom gratulujemy!
Przepiękne prace zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. Serdeczne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły za ufundowanie wspaniałych nagród i upominków dla wszystkich uczestników konkursu.

Małgorzata Poniedziałek, Magdalena Wartel, Alina Adamiak