Konkurs plastyczny

Uczniowie z klas pierwszych uczestniczący w zajęciach świetlicowych, wzięli udział w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Pomidorek czy szczypiorek – magiczny świat wierszy Jana Brzechwy”. Celem konkursu była popularyzacja czytelnictwa wśród uczniów, promowanie autorów literatury polskiej, podniesienie poziomu czytelnictwa, rozwój umiejętności plastycznych wśród dzieci, a także promocja świetlic szkolnych. Tematem przewodnim prac były ilustracje do jednego lub wielu wierszy Jana Brzechwy.

Uczniowie wykazali się ogromnym zaangażowaniem i niesamowitą pomysłowością w wykonywaniu prac. Z niecierpliwością czekamy na rozwiązanie konkursu i informacje ze świetlicy Szkoły Podstawowej nr 5 w Pyskowicach o ewentualnych sukcesach dzieci. TRZYMAMY KCIUKI

Magdalena Plura – wychowawca świetlicy