Konkurs na Stroik Wielkanocny rozstrzygnięty

Tradycyjnie, jak każdego roku, 26 marca br. miała miejsce odsłona kolejnej edycji konkursu na stroik okazjonalny. Sama data wskazuje, że stroiki dotyczyły zbliżającej się Wielkanocy. Nasi szkolni artyści nie zawiedli i tym razem.
Wszystkim uczestnikom gorąco dziękujemy, a wyłonieni zwycięscy to:

Klasy I – III

I miejsce – Rafał Sobiesiak 3e
II miejsce – Wiktor Poprawski 1d
III miejsce – Martyna Parfliniak 3a
Wyróżnienia: Hanna Prusinowska 3e, Laura Racz 1b i Laura Bochniak 1e

Klasy IV – VIII

I miejsce – Zofia Kasprzak 4a
II miejsce – Yelyzaveta Dmytriuk 5b
III miejsce – Emilia Andrzejewska 5b
Wyróżnienia: Aleksander Szymański 5a, Emil Hewczuk 4b

Wielobarwne, często pracochłonne i pomysłowe dekoracje są dowodem kreatywnego spędzania czasu wolnego.
Wręczenie dyplomów i nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły, p. Dariusz Stachecki. Pogratulował wszystkim uczestnikom i stwierdził, że każda kolejna edycja konkursu utwierdza Go w przekonaniu, że spotyka się z coraz to nowszymi i ciekawszymi pomysłami na dekoracje.

Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie nagród i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, która rozpocznie się w październiku.

Niech nadchodzące Święta Wielkiej Nocy przyniosą wszystkim same radosne i szczęśliwe dni oraz będą doskonałą okazją do spędzenia wspaniałych chwil w gronie najbliższych.

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz