Konkurs na stroik wielkanocny

W piątek 8 kwietnia 2022r. w naszej szkole, miało miejsce uroczyste rozstrzygnięcie wewnątrzszkolnego konkursu na stroik wielkanocny. Była to już kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Do konkursu zgłoszonych zostało kilkadziesiąt prac, wykonanych różnymi technikami i w różnym formacie. Uwagę zwracała wysoka estetyka, walory artystyczne oraz duży wkład pracy samodzielnej włożonej w wykonanie stroików.

Komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace:
W kategorii klas 1-3:
I miejsce: Emilia Andrzejewska IIIb
II miejsce: Aleksander Szymański IIIa
III miejsce: Kacper Pawłowicz IIb
Wyróżnienie: Bartłomiej Jandy Ic

W kategorii klas 4-8:
I miejsce: Grzegorz Wawrzyniak Vc
II miejsce: Julian Ciesielczyk  IVd
III miejsce: Kacper Abramowski 7d
Wyróżnienie I: Julia Kubaczyk IVb
Wyróżnienie II: Barbara Szulc Vb

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły p.Dariusz Stachecki, który wraz z organizatorkami podziękował wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, wkład pracy, kreatywność, pomysłowość i poświęcony czas.
Pragniemy również złożyć wszystkim życzenia, aby okres Świąt Wielkanocnych napełnił Was siłą oraz radością i sprawił, że uśmiech i optymizm będą towarzyszyły Wam każdego dnia.
Radzie Rodziców serdecznie dziękujemy za ufundowanie nagród dla zwycięzców.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy na kolejne edycje konkursów w nowym roku szkolnym.

Agnieszka Roj, Dorota Parniewicz