Konkurs na Stroik Jesienny rozstrzygnięty

Dnia 27 października br. w świetlicy szkolnej miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu na Stroik Jesienny, zorganizowanego przez wychowawców świetlicy. Prace konkursowe wymagały od uczestników poświęcenia czasu wolnego oraz dużego zaangażowania. Mieliśmy okazję zobaczyć dekoracje łączące symbole jesieni z pomysłowością i talentem wykonawców stroików. Organizatorki miały trudne zadanie z wyborem najciekawszych prac.

Stroiki podzielono wg kategorii wiekowych.

Pierwsza z nich to uczniowie klas I – III, wśród laureatów znaleźli się:

I miejsce -Lilianna Gronowska 3e,
II miejsce – Maria Jazurek 3c,
III miejsce – Nel Worsa 2 c

wyróżnienia:  Aleksandra Gorzelniak 2d, Adrianna Kaszkowiak 3d, Piotr Gaweł 1b.

Druga kategoria wiekowa to klasy IV – IIV, wśród laureatów znaleźli się:

I miejsce – Yelyzaveta  Dmytriuk 5b,
II miejsce – Paula Laufer 5b,
III miejsce – Bartosz Mrozik 6c

wyróżnienie: Aleksander Szymański 5a.

Wręczenia dyplomów i nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły p.Dariusz Stachecki. Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród i wsparcie tego przedsięwzięcia, które gości w naszej szkole już od 15 lat!
Wszystkie wykonane stroiki stanowią dekorację naszej szkoły. Serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej edycji konkursu, który odbędzie się w grudniu, a tematem prac będzie Stroik Bożonarodzeniowy.

Agnieszka Roj