Konkurs na stroik jesienny

Za oknem piękna, złota jesień i u nas w szkole zrobiło się równie pięknie i kolorowo, a to za sprawą przepięknych stroików, które do szkoły przynieśli nasi uczniowie, aby wziąć udział w kolejnej odsłonie konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Tematem pracy była oczywiście jesień.

Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu odbyło się 18 października 2022 roku w świetlicy szkolnej. Nasi szkolni artyści nie zawiedli, a owocem ich pracy było ponad 80 pięknych stroików, które stanowią obecnie dekorację naszej szkoły. Cieszy nas bardzo tak liczny Wasz udział. Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy.

Spośród stroików zgłoszonych do konkursu komisja postanowiła nagrodzić następujące prace:

W kategorii klas I-III

I miejsce – Maria Jazurek 2c
II miejsce – Zofia Piątas 2c
III miejsce – Alicja Chebdzyńska 1d

Wyróżnienia otrzymali:

Gabriela Skotarczyk 1b
Filip Tomaszewski 2c
Miron Michalak 2a

W kategorii klas IV-VIII

I miejsce – Kamil Kaczmarek 4c
II miejsce – Izabela Stachowiak 6c
III miejsce – Milan Michalak 4b

Wyróżnienia otrzymali:

Lilianna Dominik 5b
Milan Michalak 4b
Kacper Abramowski 8d

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonał dyrektor szkoły Dariusz Stachecki, który w imieniu swoim oraz organizatorek podziękował wszystkim uczestnikom za udział, wkład pracy oraz czas poświęcony na wykonanie stroików.

Dziękujemy Radzie Rodziców za pomoc w ufundowaniu nagród dla laureatów konkursu.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej zimowej edycji konkursu.

Dorota Parniewicz