Konkurs na stroik jesienny

Za nami kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Nasza tradycja trwa już siódmy rok i cały czas cieszy się dużą popularnością. Zadaniem uczestników było przygotowanie stroika o tematyce jesiennej. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 17 października 2019 przy świetlicy szkolnej. Nasi szkolni artyści nie zawiedli, a owocem ich pracy jest ponad czterdzieści pięknych stroików, które stanowią dekorację holu naszej szkoły. Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy. Spośród stroików zgłoszonych do konkursu komisja w składzie: Dorota Parniewicz, Agnieszka Roj i Małgorzata Paszke postanowiła nagrodzić następujące prace:

w kategorii klas 1 -3

I miejsce  Jan Burdziński kl 3c

II miejsce Lena Janelt 1c

III miejsce Zuzanna Świątek 3b

Wyróżnienie  Oskar Lisek 3b

W kategorii klas 5 – 8

I miejsce Kamil Piątek 5b

II miejsce Dawid Siuda 6a

III miejsce Marcelina Sobczak 6d

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom dokonał dyrektor szkoły Dariusz Stachecki, który w imieniu swoim oraz organizatorek podziękował wszystkim uczestnikom za wkład pracy oraz czas poświęcony na wykonanie stroików. Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział. Serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej zimowej edycji konkursu.

Dorota Parniewicz