Konkurs na stroik bożonarodzeniowy

Tradycyjnie już w naszej szkole miała miejsce kolejna odsłona konkursu plastycznego na stroik okazjonalny. Tematem przewodnim pracy były oczywiście nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Nasi szkolni artyści jak zawsze nie zawiedli, a owocem ich pracy jest kilkadziesiąt pięknych stroików. Konkurs został zorganizowany przez wychowawców świetlicy p. Dorotę Parniewicz i p. Kingę Walla.

Spośród zgłoszonych stroików komisja konkursowa postanowiła nagrodzić następujące prace:

W kategorii klas 1 -4:

(I miejsce)  Patryk Salamon 4a

(II miejsce) Marcel Bobrowski 4d

(III miejsce) Jagoda Bochniak 2a

W kategorii klas 5 -8 i gimnazjum:

(I miejsce)   Maja Świtała 5a

(II miejsce)   Zofia Rakowicz 5d

(III miejsce)  Maksymilian Borowiak  5d

Wręczenia dyplomów oraz nagród laureatom konkursu dokonała Pani w-ce dyrektor Jolanta Spychała, która podziękowała w imieniu swoim oraz organizatorek wszystkim uczestnikom za zaangażowanie oraz za czas poświęcony na wykonanie prac konkursowych.
Za wszystkie prace serdecznie dziękujemy, część stroików stanowi obecnie piękną dekorację naszych szkolnych gabinetów, a pozostałe zostały sprzedane na kiermaszu zorganizowanym przez wychowawców świetlicy w dniu 17 grudnia 2018r. Uzyskane w ten sposób fundusze są przeznaczone na ufundowanie nagród dla laureatów konkursu.

Jeszcze raz gorąco dziękujemy wszystkim za udział, serdecznie gratulujemy sukcesu i już dziś zapraszamy do kolejnej, wiosennej edycji konkursu.

Dorota Parniewicz, Kinga Walla