Konkurs na „Najpiękniejszy Różaniec” rozstrzygnięty!

W październiku został ogłoszony w naszej szkole konkurs na wykonanie „Najpiękniejszego Ekologicznego Różańca”. Adresatami byli uczniowie klas I – III. Uczestnicy konkursu do wykonania różańca wykorzystali najróżniejsze materiały. Były różańce z żołędzi, kasztanów, orzechów, jarzębiny, drewnianych koralików, makaronu, popcornu, nakrętek, gąbki, masy solnej itp.

Pomysłowość i oryginalność prac okazała się wielka, komisja konkursowa miała nie lada problem z wyłonieniem laureatów.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród miało miejsce 3 listopada 2022. Nagrody wręczał ks. proboszcz Krzysztof Ratajczak oraz p. Dyrektor Dariusz Pilz. Wszystkie dzieci, które brały udział w konkursie otrzymały słodkie upominki i gadżety ufundowane przez Proboszcza, a laureaci Konkursu także bardzo ciekawe książki.

1 miejsce – Kinga Groszek kl.3c
2 miejsce –  Antoni Miałkas kl.1a