Konkurs na Kapelusz Pani Jesieni

W piątek 17 listopada odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na najpiękniejszy Kapelusz Pani Jesieni. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 30 uczniów, a jury przyznało nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach: klas 1-3 oraz starszych.

Prace konkursowe zachwyciły oryginalnością oraz pięknymi barwami darów natury. Wszystkie kapelusze zostały wykonane starannie i z dbałością o szczegóły – Pani Jesień z pewnością nie powstydziłaby się takich projektów ?Laureaci konkursu otrzymali z rąk pana Dyrektora Dariusza Stacheckiego pamiątkowe dyplomy oraz upominki ufundowane przez Radę Rodziców, której bardzo dziękujemy za wsparcie.

Nagrodzeni uczniowie z klas 1-3:

– 1 miejsce – Stanisław Gorzelniak, klasa 1d,
– 2 miejsce – Adrianna Kaszkowiak, klasa 3d,
– 3 miejsce – Oliwia Pelc, klasa 2e,
– wyróżnienie – Wiktor Poprawski, klasa 1d

Klasy 4-8:

– 1 miejsce – Zofia Kasprzak, klasa 4a,
– 2 miejsce – Emil Hewczuk, klasa 4b,
– 3 miejsce – Marcelina Szukała, klasa 4e
– wyróżnienie – Gabriella Peak, klasa 4d

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie, wkład pracy oraz pomysłowość. Już teraz zapraszamy do udziału w kolejnej edycji konkursu za rok!

Kinga Laskowska-Szofer, Ewelina Bańkowska