Konkurs „Mam Talent”

Pod koniec września w naszej szkole odbył się konkurs „Mam Talent”, zorganizowany w dwóch kategoriach: dla klas II i III. Celem konkursu było promowanie młodych talentów, pobudzanie wyobraźni i kreatywności oraz rozwijanie zainteresowań uczniów. Do konkursu zgłosiło się bardzo wielu uczestników, którzy mieli możliwość zaprezentowania swoich wspaniałych zdolności.

Różnorodność występów była bardzo duża, a wybór najlepszych występów był ogromnie trudny, z uwagi na wysoki poziom każdego z nich. Wszyscy zasłużyli na ogromne wyróżnienie, więc komisja postanowiła nagrodzić prezentację drobnym upominkiem i dyplomem wszystkich uczestników za odwagę, zaangażowanie i piękną prezentację talentów. Dodatkowo uczniowie, których występy najbardziej utkwiły w pamięci i wzbudziły ogromne wzruszenie oraz podziw komisji, otrzymali puchar lub medal.
Lista uczestników:

Klasy II:
2A Magdalena Wawrzyniak  (śpiew)
2B Maria Mazurek  (zdolności manualne -rysunki Anime)PUCHAR
2C Bianka Zboralska  (taniec) MEDAL
2D Karol Kondrat  (jazda na bmx)PUCHAR
2D Marta Lisek  (taniec)
2E Emilka Sukiennicka  (śpiew) MEDAL

Klasy III:
3A Alessandra Ghiselli  (śpiew)
3A Amelia Pawlaczyk  (pokaz gimnastyczny) MEDAL
3B Danylo Berdin  (gra na gitarze)
3B Blanka Kasperkiewicz  (śpiew i gra na keyboardzie)MEDAL
3C Wojciech Frąckowiak  (pokaz karate) PUCHAR
3C Laura Knop  (gra na akordeonie) MEDAL
3C Joanna Sadowska  (śpiew)
3D Blanka Kawa  (śpiew)  – PUCHAR
3D Lena Janelt  (gra na skrzypcach)

Wszystkim uczestnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zachęcamy do dalszego rozwijania swoich umiejętności!

Paulina Lisek, Magdalena Plura, Anna Mieleszczuk-Albrecht