Konkurs języka angielskiego The Big Challenge 2022 – rozdanie dyplomów i nagród

29 kwietnia 15 uczniów naszej szkoły wzięło udział w międzynarodowym konkursie języka angielskiego. The Big Challenge. Uczniowie rozwiązywali test online sprawdzający znajomość słownictwa i gramatyki, rozumienie tekstów czytanych i słuchanych oraz wiedzę o krajach angielskiego obszaru językowego. Każdy uczestnik rozwiązywał test na poziomie trudności dostosowanym do jego grupy wiekowej oraz do oczekiwanego stopnia opanowania języka: od poziomu A1 (klasy czwarte i piąte) do poziomu A2+ (klasy ósme).

Na początku czerwca uczniowie poznali wyniki konkursu, a w mijającym tygodniu odbyła się ceremonia rozdania dyplomów, certyfikatów i nagród za udział w konkursie. Pierwsze miejsce w szkole w swoich grupach wiekowych zajęli następujący uczniowie:

– Filip Wojcieszak z klasy 5c – poziom A1 (klasy czwarte i piąte)

– Anastazja Pańczak z klasy 7c – poziom A2 (klasy siódme)

– Marcelina Helińska z klasy 8e – poziom A2+ (klasy ósme)

Gratulujemy zwycięzcom oraz pozostałym uczestnikom konkursu. Do zobaczenia w kolejnym roku szkolnym!

Lucyna Bernaczyk, Wioleta Żurawska-Kozłowska