Komunikat w sprawie rozpoczęcia akcji strajkowej

W związku z otrzymaniem informacji od organizacji związkowej dotyczącej rozpoczęcia strajku pracowników oświaty, uprzejmie informuję, że od poniedziałku 8 kwietnia 2019 r. rozpocznie się ogólnopolska akcja strajkowa pracowników oświaty. Trwać będzie do odwołania.

W związku z tym od 8 kwietnia nie będą w naszej szkole realizowane zajęcia dydaktyczno – wychowawcze. Dla uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki, szkoła zorganizuje zajęcia opiekuńcze.

Ze względu na znacznie zmniejszoną liczbę lub prawdopodobny brak nauczycieli mogących zapewnić odpowiednią opiekę uczniom w szkole, proszę o rozważenie możliwości pozostawienia dziecka/dzieci w domu.

Obiady podczas strajku będą wydawane bez zmian, w stałych godzinach (12:30 – 15:00)

W momencie zawarcia porozumienia strony związkowej z rządem strajk zostanie odwołany, o czym powiadomimy Państwa niezwłocznie po otrzymaniu takiej wiadomości.

Komunikat dla rodziców

Dariusz Stachecki