Komunikat w sprawie obiadów

We wrześniu 2023 r. stołówka rozpocznie działalność w środę, 06.09.2023 r. i wyda w tym miesiącu 18 obiadów. W związku z tym koszt zakupu obiadów dla uczniów na cały miesiąc wyniesie odpowiednio:

Duża porcja: 18 x 7,00 zł = 126,00 zł.
Mała porcja: 18 x 4,00 zł = 72 ,00 zł.

Indywidualne konta bankowe do wpłat dla uczniów, którzy już korzystali ze stołówki pozostają bez zmian.

Rodzice uczniów z klas pierwszych otrzymają numery indywidualnych kont dla swoich dzieci w dniu Inauguracji roku szkolnego 2023/2024.
Tych z Państwa, którzy chcieliby aby ich dziecko z klas 2-8 zaczęło korzystać ze stołówki od września tego roku uprzejmie proszę o kontakt – podam Państwu numer indywidualnego konta, na które będzie należało dokonać wpłaty.

W tytule wpłaty proszę o wpisanie imienia i nazwiska dziecka.

W przypadku planowanej nieobecności (np. z powodu wyjazdu na całodniową wycieczkę) proszę o odliczenie stawki za ten dzień od wpłacanej kwoty oraz o wpisanie w tytule wpłaty jakiego dnia dotyczy rezygnacja.

UWAGA:
Wpłat prosimy dokonać pomiędzy 01 a 05 września.
Wpłaty dokonane po tym terminie nie będą przyjmowane.

Lucyna Morawska
Intendent SP3