Komunikat o zawieszeniu zajęć dydaktyczno – wychowawczych.

Informuję, że w dniach 12 i 13 marca br. będą w naszej szkole realizowane wyłącznie zajęcia opiekuńcze w świetlicy szkolnej dla tych uczniów, którym rodzice nie są w stanie zapewnić opieki. Od poniedziałku, 16 marca do 25 marca szkoła nie będzie prowadziła żadnych zajęć dydaktycznych i opiekuńczych.

Decyzją władz od 12 do 25 marca br. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Tekst komunikatu zamieszczonego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

O dalszym rozwoju wypadków powiadomimy Państwa za pomocą systemu Librus Synergia, na stronie internetowej szkoły (https://sp3nt.pl) oraz w komunikatach zamieszczonych na drzwiach wejściowych do budynku szkoły.

Z poważaniem,

Dariusz Stachecki