KOLEJNY KONKURS DLA KLAS PIERWSZYCH ROZSTRZYGNIĘTY

Dla urozmaicenia pobytu w szkole i dla zmotywowania uczniów do spacerów z rodzicami na łonie natury został  zorganizowany konkurs fotograficzny pt. ,,Przedwiośnie w obiektywie” wśród klas pierwszych Szkoły Podstawowej nr 3 w Nowym Tomyślu. Konkurs polegał na wykonaniu fotografii w formacie A4 na wybrany temat. Zgłosiło się ośmioro uczniów z trzech pierwszych klas pierwszych. Dokonano oceny, wyłoniono zwycięzców.

Pierwsze miejsce zdobyli:

Patrycja Błażejczyk – klasa I a
Joanna Kałek– klasa I b
Filip Wojcieszak – klasa I c

Drugie miejsce zdobyło również troje uczniów:

Zuzanna Świątek– klasa I b
Malwina Kania– klasa  I b
Alicja Napierała– klasa  I b.

Natomiast na trzecim miejscu znalazło się dwoje uczniów:

Kamil Kuster– klasa I c
Lena Kalisz– klasa I b.

W dniu dzisiejszym 23 kwietnia Pan Dyrektor Andrzej Wałęsa wręczył najmłodszym uczniom naszej szkoły pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe, ufundowane przez Radę Rodziców, za co serdecznie dziękujemy. Zdjęcia dzieci zostały zawieszone na tablicy tematycznej w korytarzu przy klasach pierwszych.

Zapraszam do kolejnych odsłon konkursu z cyklu ,,Pory roku w obiektywie”.

Organizator: Izabela Olszewska