Kiermasz wielkanocny

Od dwóch tygodni w świetlicy szkolnej trwają intensywne przygotowania do Wielkanocnego Kiermaszu Rękodzieła. Uczniowie klas pierwszych i drugich przy wsparciu wychowawców z wielkim zapałem, zaangażowaniem i cierpliwością tworzą piękne pisanki oraz wiele innych ciekawych ozdób wielkanocnych. Rodzice uczniów również włączyli się do pomocy w przygotowaniu kiermaszu przynosząc oryginalne stroiki wielkanocne oraz ozdoby wykonane z filcu i na szydełku. Podziwiać oraz nabyć prace dzieci będzie można od 1 kwietnia 2019 r. podczas trwającego w naszej szkole kiermaszu, który odbędzie się na parterze oraz pierwszym piętrze naszej szkoły. Całkowity dochód ze sprzedaży przeznaczony będzie na potrzeby świetlicy szkolnej.

Serdecznie zapraszamy !!! wychowawcy świetlicy

Magdalena Plura