Kiermasz świąteczny

Dzieci przygotowywały się do kiermaszu przez cały miesiąc. Podczas zajęć świetlicowych wykonały wiele dekoracji, od tych prostszych, po trudniejsze. Dzięki temu na stoiskach kiermaszowych pojawiły się bombki z filcu oklejane koralikami, reniferki z drewna, świąteczne magnesy z koralików, stroiki z szyszek i świerkowych gałązek, choinki z drewna, malowane i ozdabiane na różne sposoby, drewniane zawieszki na bombki, kartki świąteczne, bombki akrylowe ozdabiane gipiurą, kolorowe torebki prezentowe i wiele innych. Przygotowania do kiermaszu przyniosły nam wiele radości i satysfakcji z efektów wspólnej pracy.

Kiermasz potrwa do 20 grudnia. Stoiska znajdują się na II piętrze oraz przed świetlicą główną. Serdecznie zapraszamy!