Kibicuj z Klasą – 28 kwietnia 2024

28 kwietnia 2024 r. ponad 50-osobowa grupa uczniów i nauczycieli naszej szkoły wzięła udział w kolejnej edycji akcji Kibicuj z Klasą. To był już nasz trzeci wyjazd na stadion w Poznaniu. Lech Poznań w meczu przyjaźni podejmował Cracovię. Na trybunach zasiadło przeszło 40 tysięcy kibiców. Zarówno pogoda, jak i atmosfera na stadionie były wyśmienite. Nasza młodzież nie zawiodła i z wielkim sercem kibicowała ukochanej drużynie. Na końcu zabrakło jednak dobrego wyniku, ponieważ remis 0:0 poważnie osłabił pozycję Lecha w tabeli. Niemniej, nawet ten wynik nie odebrał nam emocji, jakie daje sport na żywo na tak dużym obiekcie. Z niecierpliwością będziemy czekać na kolejny wyjazd.

Opiekunami podczas wyjazdu były nauczycielki: Ewelina Bańkowska, Karolina Nowaczyk, Arleta Stachowiak-Szymańska, Wioleta Żurawska oraz Anna Król-Pawelska

Anna Król-Pawelska