EKO KLASA – Szkolny Turniej Klas rozstrzygnięty

W piątek 17 maja został rozstrzygnięty Szkolny Turniej Klas 1-3 o tytuł „EKO KLASA”. 

Klasy pierwsze rywalizowały w turnieju poprzez wykonanie albumu prac plastycznych dotyczących ochrony środowiska. Prace uczniów były wykonane dowolną techniką, a następnie połączone w album. Pierwsze miejsce a zarazem tytuł EKO KLASA PIERWSZA otrzymała klasa 1a. Wszystkie prace uczniów były wykonane bardzo starannie i nawiązywały do ochrony zwierząt, otaczającej nas przyrody oraz oszczędzania wody, prądu, a także odnawialnych źródeł energii. 

Klasy drugie i trzecie uczestniczyły w turnieju wystawiając 3-sobową drużynę, która rozwiązywała zadania i udzielała odpowiedzi na zadawane pytania pod czujnym okiem jury. Rywalizacja była bardzo zacięta, a uczniowie wykazali się dużą znajomością zagadnień dotyczących ekologii i środowiska przyrodniczego. Najlepsza z najlepszych w tej dziecinie okazała się klasa 2a, która uzyskała tytuł EKO KLASA DRUGA oraz klasa 3c, która uzyskała tytuł EKO KLASA TRZECIA.

Wszystkim uczniom serdecznie dziękujemy za udział w turnieju i już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję, która odbędzie się w następnym roku.

                                                        Małgorzata Gałązka-Hermanowska, Magdalena Wartel, Magdalena Plura

Udostępnij artykuł:
×
Skip to content