Egzamin gimnazjalny 2019

Uprzejmie informuję, że egzamin gimnazjalny odbędzie się w naszej szkole w terminie ogłoszonym przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, czyli w dniach 10-12 kwietnia br.

Harmonogram egzaminów przedstawia się następująco:

• 10 kwietnia – część humanistyczna
  • 11 kwietnia – część matematyczno – przyrodnicza
  • 12 kwietnia – część językowa

Sytuacja związana z akcją strajkową wymusiła przeorganizowanie sal egzaminacyjnych, zatem egzamin będzie się odbywał w innych salach niż podczas próby. Uczniowie, którzy pisali egzamin próbny w salach 208,123, 213, 203 i 103 napiszą część humanistyczną i matematyczno – przyrodniczą w hali sportowej a uczniowie, którzy pisali próbę w salach 109, 204, 205 i 7 w sali gimnastycznej. Pozostałe sale bez zmian. Wszystkie szczegóły znajdziecie na tablicy informacyjnej w budynku szkoły.

Egzamin rozpoczyna się o godz. 9:00, dlatego bądźcie już w szkole od godz. 8:10, aby sprawnie wylosować miejsca i punktualnie rozpocząć egzamin.

Przypominam, o zakazie wnoszenia do sali egzaminacyjnej wszelkich urządzeń telekomunikacyjnych. Można wnieść wyłącznie pióro/długopis z czarnym tuszem/ atramentem oraz linijkę na egzamin z matematyki. Możecie też mieć przy sobie małą butelkę wody (mniej niż 1 litr), której nie wolno stawiać na stoliku. Nie zapomnijcie też legitymacji szkolnej!

Życzę powodzenia!

Dariusz Stachecki