Dzień Dinozaura

W poniedziałek 27 lutego uczniowie klas pierwszych zostali zaproszeni do prehistorycznego świata, którym władały straszliwe jaszczury – DINOZAURY. Okazją do podroży w czasie stały się obchody Dnia Dinozaura.

Potężne gady, które zawładnęły Ziemią w erze mezozoicznej w dalszym ciągu zachwycają i rozpalają ciekawość dzieci. Wielu pierwszaków może pochwalić się ogromna wiedzą na ich temat.  Przyniesione w tym dniu do klas książki, encyklopedie, figury dinozaurów, a nawet elementy garderoby sprawiły, że poczuliśmy dreszczyk Parku jurajskiego – Stevena Spielberga.

Filmy, wirtualne spacery po parku dinozaurów w Zatorlandzie, prace plastyczne, quizy wiedzy dopełniły radości dnia. Zapraszamy na krótką fotorelację.

Wychowawcy klas pierwszych