Chociaż za oknami brak śniegu, to nastrój świąteczny zagościł już SP3 w Nowym Tomyślu

W tym wyjątkowym dniu, pojawili się również uczniowie, którzy w swoim stroju mieli coś czerwonego, czyli mikołajowego. Tradycyjnie, jak co roku, tego dnia, panował u nas szczególny klimat, przede wszystkim za sprawą szanownego Gościa. Odwiedził nas Mikołaj, który wydawał nam się bardzo znajomy, a pomagały mu śnieżynki z Rady Rodziców. Był to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. W klasach już rano czekały na nas bardzo różne upominki, słodkości, małe zabawki i nawet bilety z dalszą niespodzianką. Było dużo radości i uśmiechów.

Przejęte i uradowane buźki, zwłaszcza najmłodszych dzieci, potwierdziły, że wierzą w Mikołaja i niecierpliwie Go oczekują. Spotkanie z Mikołajem minęło bardzo szybko i sprawiło dzieciom wiele radości i wrażeń.

Nauczycielki Edukacji Wczesnoszkonej