Certyfikaty Microsoft Innovative Educator dla nauczycieli Trójki

Z przyjemnością informujemy, że nauczyciele naszej szkoły: Krzysztof Hałas, Marlena Jarczewska, Anna Król-Pawelska, Marzena Lemańska, Maria Neubauer – Darska, Jolanta Spychała i Tomasz Raginia uzyskali certyfikaty Microsoft Innovative Educator. Tytuły MIE przyznawane są tym nauczycielom, którzy posiadają wysokie kompetencje cyfrowe, wykorzystują nowe technologie informatyczne w codziennej pracy,

w twórczy i aktywny sposób korzystają z rozwiązań chmurowych.

Serdecznie gratulujemy!

Zdobycie tytułu MIE oznacza również przystąpienie do społeczności zaangażowanych edukatorów, którzy współpracując ze sobą zwiększają swoją wiedzę i zdobywają nowe kompetencje. Poznają także nowoczesne metody pracy oparte o najnowsze narzędzia przeznaczone dla edukacji.

Przyznanie tego tytułu jest także pierwszym krokiem na drodze do uzyskania certyfikatu MIEE (Microsoft Innovative Educator Expert). Jest to wyjątkowy program stworzony w celu wyróżnienia wizjonerów edukacyjnych z całego świata, którzy dają przykład innym nauczycielom jak wykorzystywać nowoczesne technologie w edukacji, poprawiając tym samym wyniki w nauce swoich uczniów.

Certyfikat Microsoft Innovative Educator Expert od kilu lat posiada już Dariusz Stachecki, który także w tym roku uzyskał prestiżowy tytuł poparty certyfikatem Microsoft Innovative Educator Fellow. Jest on przyznawany tylko kilku ekspertom edukacyjnym, którzy mają najwyższe osiągnięcia w ogólnoświatowym programie MIEE, są mentorami dla innych, potrafią skutecznie wdrażać swoje wizje, a także szkolą, wspomagają swoją wiedzą i doświadczeniem innych innowacyjnych ekspertów edukacyjnych z całego świata.