Balik karnawałowy

Karnawał to czas radości, tańca i zabawy. Balik karnawałowy dla najmłodszych to często długo wyczekiwane wydarzenie dostarczające wiele niesamowitych przeżyć.

W ostatnim czasie na korytarzach można było spotkać księżniczki, superbohaterów, piłkarzy, kowbojów i nie tylko…  W niektórych klasach królowały wygodne i kolorowe pidżamy, a w kolejnych stroje z różnych stron świata.  Przebrania zaskakiwały oryginalnością, dostarczając pozytywnych emocji i zachwytu. Motywy przewodnie w poszczególnych klasach różniły się, jednak wszystkim zależało na dobrej zabawie i integracji.

Uczniowie bawili się przy rytmach wesołej muzyki. Nie zabrakło zabaw indywidualnych, grupowych, roztańczonych „pociągów”, korowodów, czy tańców w parach. Wszystkich dopisywały karnawałowe humory, a uśmiech nie schodził z twarzy najmłodszych.
Tym miłym akcentem uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej rozpoczęli ferie.

Wychowawcy klas 1-3