Wakacyjne wspomnienia

18 września br. odbył się konkurs plastyczny pt. „Wakacyjne wspomnienia” na poziomie klas II i III edukacji wczesnoszkolnej. Po klasowych eliminacjach do samodzielnej pracy z przygotowanymi wcześniej materiałami przystąpiło 13 uczniów. Celem konkursu było zaprezentowanie własnych wakacyjnych wspomnień. Dodatkowo konkurs rozwijał wyobraźnię, kreatywność oraz techniki sztuki plastycznej i technicznej.

24 września br. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu. Ogłoszenia wyników i wręczenia nagród, ufundowanych przez Radę Rodziców, dokonał dyrektor szkoły Pan Dariusz Stachecki. Zwycięzcy otrzymali dyplomy i nagrody, a pozostali uczestnicy- dyplomy i drobne upominki.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce –   Jagoda Bochniak

II miejsce – Joanna Kałek

III miejsce –   Zuzanna Świątek

Dodatkowo Wyróżnienia otrzymali:

Zofia Płoszyńska, Lilianna Kędzia, Nicola Sinkiewicz

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie!

Alina Adamiak, Ewelina Kaczałka