Zmagania z Lekkoatletyką…..

W minionym tygodniu Nasze najmłodsze zawodniczki i zawodnicy (rocznik 2008 i 2009) zmagali się na stadionach lekkoatletycznych na szczeblach gminy, powiatu, a nawet… rejonu. Uczniowie wzięli udział w 3-boju, który obejmował: bieg na 60m, skok w dal (ze strefy) i rzut piłeczką palantową (80g). Dziewczęta z Naszej szkoły pokonały na zawodach powiatowych uczennice z Opalenicy, Zbąszynia oraz SP1 z Nowego Tomyśla i tym samym dostały się do Mistrzostw Rejonu Poznań Teren Zachód. Chłopcom zabrakło troszeczkę szczęścia i uplasowali się na miejscu czwartym.

Klasyfikacja zespołowa dziewcząt na Mistrzostwach Powiatu:

I miejsce SP3 NT

II miejsce Zbąszyń