Wizyta u fotografa

W piątek 22 marca dzieci z klas IIa i IIc, uczęszczające do świetlicy szkolnej, wzięły udział w niecodziennych i bardzo inspirujących zajęciach, prowadzonych przez panią fotograf Hannę Fertig z nowotomyskiego studia Foto Gabi. Pani Hanna, dzięki swojej pozytywnej energii od razu zaskarbiła sobie sympatię Świetlików, które chętnie zadawały pytania i wypowiadały się na poruszane tematy.

Podczas spotkania dowiedzieliśmy się jak wygląda proces od momentu wykonania zdjęcia do jego wydruku, jak zbudowany jest aparat fotograficzny, jaką rolę w fotografii pełni światło itp. Poznaliśmy też rodzaje zdjęć, najczęściej wykonywane dla klientów oraz warunki pracy w plenerze. Na pamiątkę zajęć każdy uczestnik otrzymał grupowe zdjęcie. Wdzięczni za poświęcony nam czas, wręczyliśmy pani fotograf kwiaty oraz wykonaną przez dzieci laurkę z podpisami i pozdrowieniami.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy za ciepłe przyjęcie i życzliwość.

Kinga Walla