Podwójne złoto

Dnia 8.02.2019r. nasza szkoła była gospodarzem Mistrzostw Gminy w Siatkówce Dziewcząt rocznika 2003-2005. Podczas tego turnieju nasza reprezentacja pokonała Szkołę Podstawową nr 2 z Nowego Tomyśla. Dało to awans do kolejnego szczebla rozgrywek. W dniu 11.02.2019r. byliśmy organizatorami Mistrzostw Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt. W turnieju systemem, każdy z każdym” rywalizowały 4 zespoły. Klasyfikacja końcowa była następująca:

1 miejsce – SP 3 Nowy Tomyśl
2 miejsce – Gimnazjum Bolewice
3 miejsce – SP 2 Nowy Tomyśl
4 miejsce – Gimnazjum Opalenica
Wszystkim zespołom gratulujemy sportowej postawy, naszym dziewczętom życzymy dalszych sukcesów w etapie rejonowym.

Izabela Baranowska, Izabella Michalak, Grażyna Życzkowska