KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ SZATĘ MARYI

Tuż przed Uroczystością Wszystkich Świętych w świetlicy szkolnej spotkali się wszyscy uczestnicy  Szkolnego Konkursu na najpiękniej wykonaną szatę Maryi. W konkursie wzięło udział ponad 60 osób, a wyłonienie tych najlepszych było bardzo trudne. Poprosiliśmy więc uczniów klas IV, by wybrali swoich faworytów, a z nich mogliśmy wyłonić najlepszą szóstkę. Wszyscy otrzymali słodkości i dyplomy, a wyróżnieni także audiobooki i przepięknie ilustrowane książki dla dzieci.

W kategorii dzieci młodszych 1 miejsce zdobyła Dominika Skoczkowska z kl. IV a, 2 miejsce Łukasz Izydorek z II b zaś 3 miejsce uczeń kl. II c Kamil Kuster.

W kategorii dzieci starszych 1 miejsce zdobył Jędrzej Bilski z kl. VIII b, 2 miejsce Maja Świtała z kl. V a, zaś 3 miejsce przypadło Dominice Chwalisz z VIII b.

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczny udział w konkursie i niesamowite pomysły na wykonanie prac.

Szczególne podziękowania składamy Panu Dyrektorowi Andrzejowi Wałęsie, za życzliwość i wsparcie,  ks. proboszczowi Andrzejowi Grabańskiemu za ufundowanie fantastycznych nagród rzeczowych oraz wafelków, a ks. proboszczowi Tomaszowi Sobolewskiemu dziękujemy za lizaki.

Małgorzata Haliniak